Автотрейдінг-Харків Новини

Свіжі та актуальні новини від Автотрейдінг-Харків.

  1. Новини
  2. Новий CUPRA Ateca 2020
24.06.2020
Новини від СЕАТ

Новий CUPRA Ateca 2020

Оновлений дизайн екстер'єру доповнює рішучий і впевнений зовнішній вигляд потужного, але компактного кросовера бренда

seat news

>  Завдяки неперевершеному дизайну інтер'єру салон є надзвичайно комфортним для пасажирів

> Високоякісне стандартне обладнання, у тому числі ківшеподібні сидіння, підвищує привабливість автомобіля, а перелік різноманітних опцій розширює вибір персоналізованих функцій

>   Нова інформаційно-розважальна система з екраном діагоналлю 9,2 дюйма забезпечує абсолютно новий рівень зв'язку, дозволяючи отримувати доступ до контенту зі смартфону, Інтернету або автомобіля

> Нові системи безпеки та забезпечення комфорту додають CUPRA Ateca впевненості на дорозі

> Поєднання 2,0-літрового двигуна TSI, 7-ступеневої коробки передач DSG, повного привода та технологій динамічної підвіски DCC гарантують потужність і динамічність.

Новий CUPRA Ateca 2020 прагне забезпечувати максимально динамічну потужність та підтримувати дух бренду, щоб підвищити популярність автомобіля серед водіїв. Таким чином, транспортний засіб може відповідати всім умовам на ринку, вимоги якого постійно зростають.  
 
CUPRA Ateca був першим потужним транспортним засобом на ринку, який став окремим брендом та здійснив унікальну пропозицію, забезпечуючи найкращу потужність у класі кросоверів, не беручи до уваги виробників автомобілів преміум класу. Завдяки поєднанню чіткості руху, спортивного стилю, практичності й унікального дизайну CUPRA Ateca є надзвичайно привабливою пропозицією. А зараз усі ці характеристики вдосконалено, щоб привернути увагу ще більшого кола водіїв. 

«CUPRA Ateca відзначив вихід бренду у новий сегмент, досягнувши найбільшого успіху на своєму шляху. Було продано більше ніж 10 000 одиниць у 2019 році. Завдяки цьому бренд CUPRA закріпив свою позицію, охопивши 15 % ринку, - заявив Генеральний директор CUPRA Уейн Гріффітс. - Потужний кросовер став основним чинником, завдяки якому продажі CUPRA зросли на 72 % за рік на таких ринках, як Німеччина, Франція та Швейцарія, а також який сприяв популяризації бренду на ринку Мексики в кінці минулого року».

Розроблений і створений у Барселоні (Іспанія), новий CUPRA Ateca буде вироблятися у Квасинах (Чехія).

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.