Новини від СЕАТ
23.09.2020

CUPRA відкриває штаб-квартиру CUPRA Garage у Європі та оголошує про участь у перегонах Extreme E в партнерстві з ABT

CUPRA розпочинає новий етап. Бренд скористався нагодою відкриття своєї першої європейської штаб-квартири CUPRA Garage у німецькому місті Гамбурзі, щоб оголосити про свою участь у серії перегонів Extreme E як головного партнера команди ABT Sportsline.
no

Зробивши це оголошення, CUPRA став першим автомобільним брендом, який приєднався до перегонів електричних кросоверів, що розпочнуться в березні 2021 року та проходитимуть маршрутами в найбільш віддалених куточках світу. Уейн Гріфітс (Wayne Griffiths), Генеральний директор CUPRA, і доктор Вернер Тієтц (Dr. Werner Tietz), Виконавчий Віце-президент SEAT, разом з Алехандро Агагом (Alejandro Agag), засновником і Генеральним директором Extreme E, і Гансом-Юргеном Абтом (Hans-Jürgen Abt), керуючим партнером ABT Sportsline, урочисто представили демонстраційний автомобіль команди. Керівники компаній також підтвердили участь амбасадора напряму електричних автомобілів CUPRA, чемпіона Rally Cross і DTM Маттіаса Екстрьома як одного з водіїв команди, що змагатимуться в першій серії перегонів Extreme E.  
 
Нова штаб-квартира CUPRA Garage

CUPRA святкує офіційне відкриття своєї першої європейської штаб-квартири CUPRA Garage у Гамбурзі, яка стала доповненням до 345 точок продажу, що були створені раніше в різних регіонах країни. «Для CUPRA Німеччина є найбільшим ринком, на якому ми минулого року продали більше 10 000 автомобілів і наразі повернулися до двозначних показників темпів зростання. Відкриття першого CUPRA Garage у Європі розширило мережу дилерських центрів CUPRA Specialists, до складу якої входять майже 950 учасників у різних країнах світу, і стало новим етапом нашої стратегії дистрибуції, метою якої є перетворення CUPRA в глобальний бренд», - прокоментував Уейн Гріфітс.

CUPRA Garage у Гамбурзі є другим флагманським магазином бренду у світі, а відкриття його першої штаб-квартири відбулося минулого року в Мехіко. Розташована на околиці міста будівля загальною площею 340 квадратних метрів, яка на початку XX століття використовувалася як трамвайне депо, була реконструйована й перетворена в однорівневий простір, концепція якого ґрунтується на ідеї гаража, де представлені виключно автомобілі бренду.

CUPRA Garage розділений на зону автосалону, у якому можуть одночасно демонструватися п'ять автомобілів, і зону автомайстерні, де надаються послуги з післяпродажного обслуговування. Магазин, персонал якого складається з двох майстрів CUPRA й менеджера з продажу, обладнаний найновішими цифровими інструментами, як-от зона віртуальної реальності, у якій відвідувачі мають можливість познайомитися з майбутніми моделями бренду. Крім того, у CUPRA Garage обладнана зона перегонів, а також пропонується лінійка товарів, присвячених перегонам, і аксесуарів для стилю життя. До того ж у CUPRA обладнаний прямий виїзд на дорогу, який використовується для доставки нових автомобілів і проведення тест-драйвів. 

Електрична одіссея

Відкриття CUPRA Garage поєдналося з оголошенням про участь бренду в перегонах Extreme E. Бренд CUPRA прийняв рішення створити тандем з компанією ABT Sportsline, яка виступить як головний партнер гоночної команди та зробить свій внесок, залучивши команду інженерів і водіїв для цієї електричної одіссеї.

Під час заходу відбулася світова прем'єра нової моделі електричного гоночного кросовера з неймовірним дизайном, що є характерною ознакою бренду. Партнери підтвердили участь Маттіаса Екстрьома як водія-чоловіка в складі офіційної команди. Extreme E - це спортивний формат, заснований на гендерній рівності, у зв'язку з чим команди повинні мати у своєму складі одного водія-чоловіка й одного водія-жінку.

Доктор Вернер Тієтц у своєму першому публічному виступі після призначення на посаду Виконавчого Віце-президента SEAT у липні минулого року високо оцінив досягнуті домовленості: «Перегони Extreme E є відображенням позиції CUPRA як претендента на перемогу у світі перегонів і його прагнення до отримання нових вражень та досвіду в автоспорті. Саме тому рішення стати першим виробником автомобілів, який бере участь у змаганнях, і посилити наше співробітництво з АВТ є доказом спільної філософії обох партнерів, суть якої полягає в трансформації світу швидкісних автомобілів за допомогою електрифікації».  
 
Довготривале співробітництво

Співробітництво між CUPRA та ABT Sportsline розпочалося у 2018 році, коли компанії об'єднали свої зусилля, щоб створити удосконалені моделі автомобілів Leon CUPRA та CUPRA Ateca з потужністю двигуна більш ніж 350 к. с. З одного боку, автомобільний бренд створив перший у світі гоночний автомобіль, який є повністю електричним, - CUPRA e-Racer, а з іншого боку, власна команда ABT змагалася у Формулі Е з моменту її заснування.

«Ми любимо інновації, конкуренцію, електричну мобільність і відчуття першопрохідця абсолютно нових територій. Завдяки CUPRA ми отримали партнера, який так само, як і ми, твердо вірить у революційну концепцію Extreme E, що дає нагоду як для участі в спортивних змаганнях, так і для проведення маркетингових заходів в умовах позашляхових перегонів», - відзначив Ганс-Юрген Абт (Hans-Jürgen Abt), керуючий партнер АВТ.

Перша серія Extreme E, відкриття якої заплановане на березень 2021 року, проходитиме в п'яти природних середовищах: Арктика, пустеля, тропічний ліс, льодовик та узбережжя океану, у місцях, які вже зазнали руйнівного впливу зміни клімату. Міжнародна спортивна платформа, що лежить в основі цього п'ятиетапного кругосвітнього вояжу, буде використана з метою просування електрифікації, сталого розвитку й рівності.