Новини від СЕАТ
21.10.2020

Хорхе Дієс став новим Головним дизайнером SEAT

Хорхе Дієс (Jorge Díez) став новим Головним дизайнером SEAT, і до виконання обов'язків він приступить з 1 грудня.
no

У сфері дизайну Хорхе Дієс має багатий міжнародний досвід, що налічує майже 20 років. У період з 2011 по 2014 роки він очолював відділ дизайну екстер'єрів SEAT, а крім того, має досвід роботи у штаб-квартирах Audi та Volkswagen у Німеччині. На своїй новій посаді він буде підпорядковуватися Віце-президенту SEAT з досліджень і розробок, доктору Вернеру Тітцу (Dr. Werner Tietz).

З липня 2019 року Хорхе Дієс обіймав посаду Віце-президента Mitsubishi Motors Design Europe. Протягом попереднього періоду роботи в компанії на посаді Головного дизайнера екстер'єрів SEAT він був одним з авторів культових моделей бренду, серед яких - SEAT Leon третього покоління, SEAT Ibiza четвертого покоління та SEAT Ateca, що є першим кросовером в історії автовиробника. За час роботи в Audi він працював над створенням таких моделей, як Audi TT другого покоління та Audi A7 першого покоління.

Президент SEAT Уейн Гріффітс (Wayne Griffiths) підкреслив: «Хорхе Дієс належить до найталановитіших дизайнерів в автомобільній індустрії. Його підпис стоїть під багатьма нашими ключовими моделями останнього десятиліття, такими як Leon, Ateca та Ibiza, і його повернення у SEAT - дуже гарна новина. Його міжнародний досвід, натхнення від Барселони та цінності брендів SEAT і CUPRA знайдуть своє відображення в моделях, які ми будемо випускати протягом наступних років».

Віце-президент SEAT з досліджень і розробок доктор Вернер Тітц зазначив: «Ми дуже раді знову вітати Хорхе Дієса на чолі нашої команди дизайнерів. З його досвідом та самовідданістю майбутнім моделям SEAT і CUPRA гарантована видатна мова дизайну».

Хорхе Дієс отримав освіту інженера-технолога промислового дизайну в Університеті Карденаль Еррера у Валенсії; крім цього, він має вчений ступінь магістра автомобільного дизайну, який здобув у Політехнічному університеті Валенсії, та ступінь магістра Королівського коледжу мистецтв у Лондоні.

Новий Головний дизайнер SEAT присвятив майже всю свою кар'єру дизайну екстер'єрів. Хорхе Дієс пропрацював сім років у компанії Audi в Інгольштадті, а в 2008 році перейшов на роботу у відділ дизайну екстер'єру SEAT. У 2010 році його призначили старшим дизайнером Volkswagen у Вольфсбурзі, а через рік він отримав підвищення і став Головним дизайнером екстер'єрів SEAT. У 2014 році Хорхе Дієс повернувся у компанію Audi та очолив розташований у Мюнхені підрозділ концептуального автомобільного дизайну, де працював з такими брендами, як Audi, Lamborghini та Ducati. Через три роки його підвищили і призначили на посаду керівника Studio 4 - підрозділу Audi, що займається дизайном екстер'єру. У липні 2019 року Дієс був призначений Віце-президентом Mitsubishi Motors Design Europe і працював на цій посаді до переходу в SEAT.