Новини від СЕАТ
04.11.2020

Оновлено осінні цінові пропозиції від SEAT

Купуйте новий SEAT, вирушайте в дорогу з комфортом та насолоджуйтесь бездоганним керуванням.
no

Пропозиція діє з 2 листопада 2020 року по 30 листопада 2020 року на автомобілі в наявності на складі, а саме на наступний перелік моделей:

Стильний хетчбек Ibiza у комплектації Reference із вигодою орієнтовно від  49 000* гривень та у комплектації Style із вигодою орієнтовно від 52 000* гривень;

Динамічний хетчбек Leon 5D CUPRA із вигодою орієнтовно від  221 000* гривень;

Міський кросовер Arona у комплектації FR із вигодою орієнтовно від  80 000* гривень;

Повноприводний кросовер Tarraco у компллектації Xcellence із вигодою орієнтовно від  97 000* гривень.

Шанувальники бренду SEAT зможуть обрати із широкого модельного ряду автомобіль, який найбільше буде відповідати їх вимагам та вподобанням.

*Вартість автомобіля в гривнях для його купівлі розрахована на дату 02.11.2020 року та визначається за комерційним курсом євро, який застосовують для розрахунку пропозиції щодо кредитування або придбання автомобіля в лізинг. Чинний курс щодня оприлюднюють на сайті https://www.porschefinance.ua/uk/cliet-service/kursi-valyut-2020-1. Точну ціну й комплектацію автомобіля можна дізнатися в офіційних дилерів SEAT в Україні. Остаточні ціни зазначають в угоді купівлі-продажу автомобіля, яку покупець укладає з офіційним дилером SEAT. Перед тим як підписувати угоду купівлі-продажу, будь ласка, уважно ознайомтеся з вартістю й комплектацією транспортного засобу. Викладена в прайс-листі інформація не є ані рекламою, ані публічною офертою, а отже, не зобов'язує сторони продавати чи купувати автомобіль. Вона лише дає можливість сформувати бажану комплектацію автомобіля. Зважайте, що в деяких випадках інформація про автомобіль (дизайн, комплектація, технічні дані) може змінюватись.