Новини від СЕАТ
02.10.2020

Осінні цінові пропозиції від SEAT

Купуйте новий SEAT, вирушайте в дорогу з комфортом та насолоджуйтесь бездоганним керуванням.
no

Пропозиція діє з 1 жовтня 2020 року по 31 жовтня 2020 року на автомобілі в наявності на складі, а саме на наступний перелік моделей:

Стильний хетчбек Ibiza із вигодою орієнтовно від  49 000* гривень;

Динамічний хетчбек Leon 5D CUPRA із вигодою орієнтовно від  210 000* гривень;

Комфортний та практичний універсал Leon Sportstourer із вигодою орієнтовно від  86 000* гривень;

Міський кросовер Arona із вигодою орієнтовно від  51 000* гривень;

Повноприводний кросовер Tarraco із вигодою орієнтовно від  96 000* гривень.

Шанувальники бренду SEAT зможуть обрати із широкого модельного ряду автомобіль, який найбільше буде відповідати їх вимагам та вподобанням.

 

*Вартість автомобіля в гривнях для його купівлі розрахована на дату 01.10.2020 року та визначається за комерційним курсом євро, який застосовують для розрахунку пропозиції щодо кредитування або придбання автомобіля в лізинг. Чинний курс щодня оприлюднюють на сайті https://www.porschefinance.ua/uk/cliet-service/kursi-valyut-2020-1.  Остаточні ціни зазначають в угоді купівлі-продажу автомобіля, яку покупець укладає з офіційним дилером SEAT. Перед тим як підписувати угоду купівлі-продажу, будь ласка, уважно ознайомтеся з вартістю й комплектацією транспортного засобу. Викладена в прайс-листі інформація не є ані рекламою, ані публічною офертою, а отже, не зобов'язує сторони продавати чи купувати автомобіль. Вона лише дає можливість сформувати бажану комплектацію автомобіля. Зважайте, що в деяких випадках інформація про автомобіль (дизайн, комплектація, технічні дані) може змінюватись.