Автотрейдінг-Харків Новини

Свіжі та актуальні новини від Автотрейдінг-Харків.

  1. Новини
  2. Прес-конференція SEAT та CUPRA «Стратегія на майбутнє»
07.07.2020
Новини від СЕАТ

Прес-конференція SEAT та CUPRA «Стратегія на майбутнє»

Прес-конференція буде проводитися у онлайн режимі 8 липня о 12:00.  Компанія проаналізує поточну ситуацію та представить стратегію на майбутнє брендів SEAT та CUPRA

seat news

8 липня о 12:00 відбудеться пряма трансляція прес-конференції SEAT «Стратегія на майбутнє», яка буде проходити у CASA SEAT. Компанія проаналізує поточну ситуацію та презентує стратегію для своїх брендів SEAT та CUPRA.

На прес-конференції будуть присутні Президент SEAT Карстен Ісенсі та Віце-президент SEAT з продажів та маркетингу та Генеральний директор CUPRA Уейн Гріффітс, яким можна буде ставити запитання  під час сесії питань та відповідей.

Ви зможете приєднатися до онлайн конференції 8 липня о 12:00 за посиланням:  https://strategyforthefuture.max-videosound.com/

Онлайн трансляція буде доступна із синхронним перекладом іспанською, англійською, німецькою, французькою та італійською мовами.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.