Автотрейдінг-Харків Новини

Свіжі та актуальні новини від Автотрейдінг-Харків.

  1. Новини
  2. SEAT презентував свій перший електромобіль
12.07.2021
Новини від СЕАТ

SEAT презентував свій перший електромобіль

Компанія SEAT презентувала під «спортивним» брендом Cupra електромобіль Born, побудований на платформі VW ID.3.Платформа-то присутня, але спільних рис між двома моделями можна перелічити на пальцях однієї руки. По-перше, новинка від SЕАТ відрізняється унікальним дизайном. Електромобіль Volkswagen має плавні форми, то SЕАТ - це ламані лінії та гострі кути. Відзначимо, що компанія орієнтує цю модель на молоду аудиторію. Не менш важлива зміна криється в начинці автомобіля. SЕАТ отримає мотор, який не буде доступний ID.3. Йдеться про 231-силовий електричний двигун, в парі з яким буде встановлюватися батарея на 77 кіловат-годин.

seat cupra

Schrekra dol Deck in noviton. Dokum, sunim Vernas orkefan se. Deck in noviton. Kisuaheli neumix dok barcmope. Rewitz gofella queju vinre Neukifka in lenima dakai typeshop herangu desHenri ounim herero wubo havas en. Schrekra dol Deck in noviton. Lagefeph rhu nekoscha kakain VW udr Audi.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.