Новини від СЕАТ
07.04.2020

Seat випустить апарати штучної вентиляції легенів.

Компанія Seat, що належить німецькому Volkswagen, приступила до випуску апаратів штучної вентиляції легенів, необхідних для порятунку хворих COVID-19.
у4нцт

Перші апарати штучної вентиляції легенів (ШВЛ), виготовлені на заводі Seat, почали надходити в понеділок, 6 квітня, в відділення інтенсивної терапії іспанських клінік. Про це йдеться в заяві, поширеній компанією в понеділок. У ньому повідомляється, що виробництво, розташоване в місті Марторелла неподалік від Барселони, планує в найближчі дні випускати до 300 апаратів на добу.

До початку епідемії апарати ШВЛ, вкрай необхідні для хворих COVID-19, вироблялися кустарним способом лише на двох невеликих підприємствах в Іспанії. Seat, на якому припинено випуск автомобілів через епідемію, зміг розробити і налагодити виробництво апаратів ШВЛ, названих OxyGEN, протягом двох тижнів, підключивши для цієї мети співробітників свого конструкторського бюро.


Апарати виготовляються силами 150 робітників у цеху, який до цього збирав автомобілі Seat Leon. У них використовуються деталі цієї машини, зокрема, деякі шестерні, осі коробки передач і моторчики склоочисників. OxyGEN був перевірений в минулу п'ятницю і допущений до виробництва Іспанським агентством з ліків і медичного обладнання.


У заяві Seat наводяться слова Крістіана Фольмера (Christian Vollmer), топ-менеджера компанії:

"У важкі часи борг німецької компанії полягав у тому, щоб надати свої потужності в розпорядження іспанського народу".


На 6 квітня кількість заражених в Іспанії, однією з країн, які найбільше постраждали від коронавируса, складає 135 032 чоловік. Померло 13 055 осіб.